full page

Про компанію


Працюйте з нами, а надійність і вигода будуть з Вами!


ТОВ "Арго Груп" на товарному ринку України працює з 1999 року. За цей час ми отримали статус постачальників таких підприємств як ДП "Укрпошта", ДП "Південно-Західна залізниця", СБУ, Хмельницька АЕС, ТОВ "Фоззі-Фуд" (мережа "Сільпо"), ВАТ "Росинка", ЗАТ "Оболонь ", АЕК" Київенерго ", ЗАТ АК" Київводоканал ", ВАТ" Київгаз ", НДСЛ" Охматдит ", Лікарня швидкої допомоги, а також декількох сотень рядових, але, від цього, не менш цінних для нас клієнтів.


Головний напрямок діяльності - дрібно-оптовий та оптовий продаж продуктів харчування таких як: сипучі продукти, консервація, мівіна, соки, консерви, напої, кондитерські вироби тощо. Ці товари в Україні представлені дуже широко, але найбільш повний асортимент і прийнятні ціни пропонують далеко не всі компанії. У цьому плані ми з нашим досвідом і асортиментом маємо велику перевагу. Ми напряму пов'язані з дистриб'юторами, імпортерами товарів, а також отримуємо продукцію безпосередньо у виробників. Крім цього реалізуємо предмети особистої гігієни, засоби по догляду за одягом і взуттям і велика кількість супутніх виробів. У нашому асортименті більше 500 найменувань різних товарів.


З нами можна і потрібно співпрацювати! Ознайомтеся з нашими перевагами - і за роботу!


У нас маса переваг! Ось найбільш суттєві з них, які ми раді запропонувати нашим партнерам:


Телефонуйте і пишіть нам. Ми будемо раді бути Вам корисними!


Більш детально ознайомитися з асортиментом і цінами на наші товари Ви зможете на нашому сайті або отримавши консультацію у наших співробітників.


Порівняйте наші ціни і асортимент з пропозиціями інших компаній і станьте нашим партнером!


Наші низькі ціни, широкий асортимент, висока якість товарів, сервіс і команда професіоналів тепер і до Ваших послуг! Ми будемо намагитися, щоб Ви, звернувшись до нас одного разу, стали нашим постійним клієнтом назавжди!


Працюйте з нами, а надійність і вигода будуть з Вами!


<<Назад